پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

اطلاعیه‌ها تیر ۱۳۸۹

توسط اعظم مرادی

جلسه كارگروه بررسي مخاطرات زيست محيطي استانی، در اداره كل محيط زيست استان قم برگزار شد

در اين جلسه كه جمعي از مديران، كارشناسان ادارات و دستگاه هاي اجرايي استان نظير هواشناسي، شركت ملي پخش فراورده هاي نفتي، صدا و سيما، شهرداري و اعضاي ستاد بحران استان حضور داشتند به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و معضلات زيست محيطي استان قم و بررسي راهكارهاي اجرايي و چگونگي مشاركت و همكاري ساير دستگاه هاي ذيربط در رفع و كاهش اثرات فعاليت هاي مخاطره آميز در زمينه محيط زيست پرداخته شد از مهمترين برنامه ها و مصوبات جلسه مذكور مي توان شناسايي مخاطرات زيست محيطي استان و تهيه فهرست و عناوين طرحهاي پژوهشي مرتبط با كارگروه و بررسي آن در شوراي هماهنگي مديريت بحران استان اشاره كرد.

بیشتر بخوانید ...

حفاظت از لايه حياتی كره زمين و كمك به كاهش گرمايش جهانی

سومين كارگاه اطلاع رسانی و مشورتی حذف هيدرو كلرو كربن‌ها امروز با حضور قائم مقام رئيس و معاون محيط زيست انسانی سازمان محيط زيست، مدير دفتر حفاظت لايه ازن و نمايندگان آژانس‌های اجرائي همكاری‌های چند جانبه و دو جانبه سازمان ملل متحد در سازمان حفاظت محيط زيست برگزار شد.

بیشتر بخوانید ...

برگزاري اولين جلسه آموزش همياران محيط زيست استان خوزستان

اولين جلسه توجيه آموزشي محيط زيست خوزستان در اداره كل محيط زيست استان تشكيل شد. در اين جلسه محمودي راد مدير كل محيط زيست خوزستان ضمن تقدير از همياراني كه به صورت افتخاري تلاش در زمينه حفاظت از محيط زيست را سرلوحه خود قرار دادند اين عمل را صالحات و باقيات خواند و اعلام داشت: اگر توجه به اين مسائل وجود نداشته باشد ديگر كسي نسبت به مسئله محيط زيست و زندگي خود توجه نمي كرد و از همياران خواست در زمينه برخورد با متخلفين به گونه ارشادي عمل كنند و از برخورد فيزيكي خودداري كرده و مراتب را مستند سازي و به مامورين اجرايي محيط زيست اطلاع دهند.

بیشتر بخوانید ...

راه اندازي گشت آبي در مناطق تحت مديريت حفاظت محيط زيست استان آذربايجان شرقي

بيوك رئيسي مدير كل محيط زيست استان خوزستان گفت: براي حفاظت و صيانت از عرصه هاي طبيعي مناطق تحت مديريت سازمان در استان و توانمند سازي برنامه هاي حفاظتي نيروهاي گارد حفاظت محيط زيست، گشت آبي محيط زيست با به آب انداختن اولين قايق موتوري در منطقه شكار ممنوع قره قشلاق آغاز شد.

بیشتر بخوانید ...