امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

بازدید رایگان از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی لرستان به مناسبت هفته دولت

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از بازدید رایگان عموم از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان به مناسبت هفته دولت خبر داد.

 

نبی اله قائدرحمتی گفت : به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت بازدید عموم از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان در طول این ایام به صورت رایگان است  و کارشناسان موزه تاریخ طبیعی و  تنوع زیستی آماده همکاری و ارائه توضیحات فنی و تخصصی به بازدیدکنندگان می باشند.

 

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در خصوص چگونگی و زمان بازدید از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی  گفت: علاقه مندان می توانند از تاریخ 2 لغایت 8 شهریورماه 97و از ساعت 8 الی 13 جهت بازدید رایگان از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان به ساختمان موزه واقع در میدان 22 بهمن انتهای بلوار ولیعصر ساختمان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان مراجعه نمایند.

 

ایشان افزود: در موزه تاریخ طبیعی استان 30گونه پستاندار، 85 گونه پرنده، 12 گونه خزنده ، 5گونه  دوزیست،5 گونه ماهی، کانی و سنگ70 و فسیل مهره داران و بی مهرگان 19 نمونه  بصورت تاکسیدرمی شده نگهداری می شود.

بازگشت