پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

ورود به مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان ممنوع شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: بنا به مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان لرستان در تاریخ هفتم فروردین 99 و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ورود گردشگران به کلیه مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

فتحی گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مدیریت بیماری کرونا و با هدف جلوگیری از ازدحام شهروندان در مناطق تحت مدیریت و تفرجگاههای داخل مناطق و به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کووید 19، مقرر شد از ورود افراد به مناطق حفاظت شده، پناه گاه حیات وحش ، اثر طبیعی ملی و تالابها  تا اطلاع ثانوی جلوگیری شود و هیچگونه مجوزی برای ورود به این مناطق تحت مدیریت صادر نشود.

 با اشاره به اینکه همه ساله با شروع فصل بهار علاقه مندان به طبیعت و  گردشگران زیادی از مناطق تحت مدیریت استان بازدید می کردند گفت: به دلیل شرایط ویژه پیش آمده و شیوع ویروس کرونا ورود به مناطق تحت مدیریت از تاریخ هشت فروردین تا اطلاع ثانوی خصوصا در سیزده نوروز ( روزانس با طبیعت) ممنوع خواهد بود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی کادر درمانی استان گفت: ما مدافعان طبیعت تلاشهای این عزیزان را فراموش نکرده و در راستای کمک به این عزیزان آماده هرگونه همکاری هستیم.

بازگشت