اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان حادثه اندوهناک و مصبیت بار زمین لرزه در غرب کشور به خصوص در استان کرمانشاه را، که منجر به جان باختن و آسیب دیدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد را تسلیت عرض می نماید.

همایش‌ها

توسط محمدهادی رستمی

فراخوان دوازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست

بروز بحران‌های محیط زیستی در سال‌های اخیر انسان را بر آن داشته تا با تکیه بر علم، فناوری، ظرفیت جوامع بومی و مشارکت مردمی در راستای کاهش و رفع مسایل به‌وجود آمده گام بردارد. از این رو انجام هر گونه اقدامی که سبب افزایش آگاهی و ایجاد انگیزه برای حفظ محیط زیست شود بسیار مهم و موثر خواهد بود. در همین راستا و به سبب افزایش مشارکت همگانی در حفاظت محیط زیست این سازمان از سال ۱۳۷۹ اقدام به برگزاری جایزه ملی محیط زیست کرده و با استناد به ماده ۴۶ آیین‌نامه اجرایی قانون حفاظت محیط و به‌سازی محیط زیست و مصوبه مورخ ۱۳۷۷/۱۰/۲۳ شواری عالی حفاظت محیط زیست از فعالیت‌های ارزنده افراد حقیقی و حقوقی حافظ محیط زیست قدردانی می‌کند.

بیشتر بخوانید ...

توسط اعظم مرادی

فراخوان اولين مسابقه شعر طبيعت

آخرين مهلت ارسال آثار : 89/7/30 اعلام نتيجه و اطلاع رساني : 89/8/07 برگزاري مراسم : 89/8/14

بیشتر بخوانید ...

توسط اعظم مرادی

نخستين جشنواره ي رسانه و محيط زيست

فراخوان نخستين جشنواره ي رسانه و محيط زيست آبان ماه 1389 توسط روابط عمومي و امور رسانه هاي سازمان حفاظت محيط زيست برگزار خواهد شد . علاقمندان مي توانند با دريافت دستورالعمل و فراخوان در بخشهاي مختلف شنيداري ، ديداري ، مكتوب ، پژوهشي ،ديجيتالي و ويژه شركت نمايند.

بیشتر بخوانید ...