امام صادق علیه السلام: سه چیز زندگی را خوش می کند؛ هوای پاک، آب فراوان گوارا، زمین نرم و سست (آماده زراعت).

آموزش محیط زیست و خانواده در مدارس استثنایی

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

چهارشنبه 9 اسفند 1391

به همت اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان طرح " آموزش محیط زیست و خانواده " در مجتمع استثنایی شهرستان خرم آباد برگزار گردید .

در ابتدای برنامه پس از تلاوت قرآن توسط آقای علی فرجی روشندل بزرگوار، آقای شاکرمی ریاست مجتمع استثنایی تربیت ضمن تقدیر و تشکر از حضار ، ریاست و کارکنان محیط زیست از فعالیتهای خوب محیط زیست تقدیر نمودند و اذعان داشتند که آموزش و تربیت باید از خانواده شروع شود .

در ادامه خانم نظری کارشناس محیط زیست نکات زیست محیطی را مطرح نمودند و بیان داشتند که برای آینده بهتر فرزندانمان باید موارد زیست محیطی را رعایت نماییم و به بچه ها بیاموزیم که از محیط اطراف خود مواظبت نمایند تا هم سلامتیشان تضمین گردد و هم در آینده مشکلی برایشان پیش نیاید و حیات سالمی داشته باشند .

مهندس بازگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان طی سخنانی از برگزار کنندگان برنامه تقدیر نمودند و اظهار داشتند که ما دغدغه های زیادی برای فرزندانمان داریم از قبیل خوراک ، پوشاک و غیره ولی مهمترین دغدغه ما باید حفاظت از محیط زیست باشد که برای آینده آنها لازم و ضروری میباشد.files/news/khabar/a-ta3.jpg

مهندس بازگیر افزودند : ما باید حفظ محیط زیست را به آنها بیاموزیم و ذهن آنها را مشغول این مقوله نمائیم تا ملکه ذهنشان شود و تخریب محیط زیست را کار ناشایستی بدانند .

در حاشیه برنامه سرودی توسط دانش آموزان نا شنوای مجتمع استثنایی تربیت اجرا گردید .files/news/khabar/a-ta2.jpg

بازگشت

افزودن یک دیدگاه