پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

انس با طبیعت

توسط اعظم مرادی (دیدگاه‌ها: 0)

پنج شنبه 15 فروردین 1392

سیزدهم فروردین ماه ، روز انس با طبیعت نامگذاری شده است و در این روز تلاش همگانی در سراسر کشور صورت می پذیرد. امسال نیز محیط زیست لرستان با تلاش و جدیت بیشتری در این راستا قدم برداشته و با برپایی ایستگاههایی در ورودی های شهر (( انس با طبیعت )) را به گردشگران یادآور می شدند .

محمدحسین بازگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در این زمینه گفت : در سطح استان 30 ایستگاه انس با طبیعت با همکاری شهرداری ، نیروی انتظامی ، پلیس راهور و موسسه مالی و اعتباری فردوسی به منظور توزیع کیسه زباله و اقلام فرهنگی جهت راهنمایی و ارشاد گردشگران در روز 13 فروردین ارائه گردید .

وی با اشاره به حضور کادر اداری و اجرایی محیط زیست استان و همچنین یاری رساندن تشکل های مردمی خاطرنشان کرد : علاوه بر ایستگاهها ، در عرصه های طبیعی استان نیز توسط 200 نفر از پرسنل محیط زیست و همیاران طبیعت به ویژه تشکل های زیست محیطی (( انجمن بلوط )) ، (( یاران سبز )) و (( دوستداران طبیعت و محیط زیست استان )) ضمن توزیع کیسه زباله ، مشاوره های زیست محیطی و تذکرات لازم را به گردشگران ارائه میدادند .

بازگشت

افزودن یک دیدگاه