پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری برنامه های ویژه هفته زمین پاک در لرستان

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

دوم اردیبهشت روز زمین است که در کشور ما به نام روز زمین پاک نامگذاری شده است .

هر ساله در هفته زمین پاک با هدف تنویر افکار عمومی و تجلیل از محیط زیست زمین برنامه های خاصی به اجرا در می آید که از روز دوم اردیبهشت ، روز جهانی زمین پاک آغاز می شود .

محمد حسین بازگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان در آستانه دوم اردیبهشت ضمن برگزاری جلسه ستاد زمین پاک به تشریح برنامه های این هفته پرداختند .

ایشان در این جلسه اذعان نمودند که : برنامه های مختلفی در این هفته برگزار خواهد گردید که با اجرای برنامه های ویژه در مدارس استان آغاز می شوند .

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان عنوان نمودند که : برگزاری همایش زیست محیطی مدیریت پسماند ، بازدید از بیمارستانهای شهرستانها ، برگزاری نشستهای هم اندیشی تشکل های مردمی ، دیدار با ائمه جمعه و پاکسازی مناطق از دیگر برنامه های اجرایی این هفته می باشد .

مهندس بازگیر اضافه کردند که : درج شعار هفته زمین پاک در سربرگ مکاتبات اداری ، نصب بنر و پلاکارد با موضوع هفته زمین پاک ، درج پیامها و شعار هفته زمین پاک در پورتال استان ، برگزاری مسابقه طراحی پوستر با موضوع زمین پاک و تهیه وپخش برنامه های تلویزیونی به همین مناسبت در طول هفته انجام می شود .

بازگشت

افزودن یک دیدگاه