پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری جشن هفته هوای پاک در شهرستان چگنی

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱

در روز یکشنبه جشن هوای پاک در مدرسه شهید رجایی شهر سراب دوره جهت آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با فرهنگ محیط زیست توسط اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی و مدیریت آموزش و پرورش  و مسئولین شهرستان بخصوص معاونت محترم فرمانداری شهرستان برگزارشد .

آقای امیری مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان با اشاره اهمیت دادن به فرهنگ زیست محیطی و حفاظت و نگهداری از محیط زیست دانش آموزان را به این امر مهم تشویق نمودند .files/news/khabar/d-112.jpg

در ادامه آقای فرمانپور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی از همت کلیه پرسنل آموزش و پرورش شهرستان بخصوص مدیریت مدرسه شهید رجایی جهت برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر نمود و ا ز معلمان تقاضا نمود که در ترویج هرچه بیشتر فرهنک محیط زیست به دانش آموزان تمامی تلاش خود را اعمال نمایند و  از دانش آموزان درخواست کرد که این فرهنگ حفاظت از محیط زیست را به نسلهای بعدی انتقال دهند .

در ادامه مراسم یک تئاتر باعنوان هوای پاک، صنعت پاک توسط دانش آموزان برگزار شد. و در پایان نقاشیهای که به مناسبت هوای پاک توسظ دانش آموزان کشیده شده بود مورد داوری و بررسی قرار گرفت و به  10 نفر از برگزیدگان  جوایزی اهدا گردید.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه