پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری همایش تنوع زیستی و طبیعت گردی در دریاچه گهر لرستان

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

در راستای ارتقاءفرهنگ زیست محیطی گردشگران و طبیعت دوستان همایش تنوع زیستی و طبیعت گردی با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ،انجمن زیست محیطی جمعیت سبز البرز،جمع کثیری از مشتاقان طبیعت از نقاط مختلف کشور از جمله استانهای اصفهان،خوزستان،تهران،البرز، مرکزی،چهارمحال و بختیاری،کرمانشاه ، لرستان و...در منطقه حفاظت شده اشترانکو و در کنار نگین اشترانکوه ، دریاچه گهرسرفراز برگزار گردید.

در این همایش که به مناسبت هفته محیط زیست و با شعار محوری محیط زیست،تنوع زیستی و طبیعت گردی برگزار گردید آقای بازگیرمدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با بیان اهمیت هفته محیط زیست و لزوم حفاظت از طبیعت و تنوع زیستی استان همکاری همه جانبه گردشگرا ن و طبیعت دوستان در این زمینه را خواستار شد.

آقای بازگیر در ادامه این همایش به پرسشها و مسائل زیست محیطی حاضرین در همایش پاسخ داد . همچنین قبل از سخنان آقای بازگیر، خسرو بهلولی مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه ضمن خوش آمد گویی به گردشگران نکات اساسی و توصیه های زیست محیطی لازم را به گردشگران ارائه نمودند. files/news/khabar/gahar2.jpg

توزیع بروشورهای زیست محیطی و معرفی دریاچه گهر و کیسه های زباله میان طبیعت دوستان و حاضرین در کنار دریاچه گهر جهت پاکسازی منطقه از دیگر برنامه های همایش بود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه