پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری همایش زیست محیطی با محوریت زمین پاک

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

در مورخ 91/1/31 به مناسبت فرا رسیدن هفته زمین همایش زیست محیطی با حضور مربین مهدهای کودک و پیش دبستانیها شهرستان خرم آباد توسط اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار گردید .

در این همایش محمد حسین بازگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با عنوان نمودن اینکه آموزش باید ازسنین پایین صورت گیرد اذعان نمودند که : تن محیط زیست بسیار نحیف و آلودگی بسیار خطرناک می باشد ، جنگلهای بسیار راحت از بین می روند ، آبها زود آلوده می شوند ، هوای صاف و زیبای لرستان بعضی روزها آلوده و خطرناک می شود بطوری که تقریباٌ در یک سوم روزهای سال استشمام به سختی صورت می گیرد . همه این موارد هشدار است که مواظب باشیم .

مهندس بازگیر خطاب به مربیان اظهار نمودند که :امروز مزاحم شما مربیان محترم شدیم چون به شما بسیار امیدواریم . شما در سطح بزرگی موًثر می باشید زیرا ذهن بچه ها بسیار پاک و آماده میباشد و آموزش و فرهنگ سازی در این سنین تاَُثیر بسزایی دارد .

ایشان اضافه نمودند که : ما علاوه بر پیشگیری باید در احیاء ، بازسازی و بهسازی طبیعت تلاش کنیم . ما الآن فقط در حیطه دانشی و تعریف کنید هستیم ، ما باید نگرشها و رفتارها را تغییر دهیم و روی رفتار و عملکرد افراد کار کنیم تا انشاءالله موفقیت حاصل شود و به اهداف آرمانیمان برسیم .

در ادامه همایش آقای دکتر ولد بیگی مدرس همایش و کارگروه به ایراد سخنرانی و تدریس پرداختند .

بازگشت

افزودن یک دیدگاه