پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری همایش محیط زیست وپژوهش در هفته پژوهش

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۱

به مناسبت هفته پژوهش ، همایش محیط زیست و پژوهش با حضور اساتید ، دانشجویان محیط زیست ، فعالان و علاقه مندان و همچنین سازمانهای مردم نهاد در محل اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار گردید .

در این همایش مهندس بازگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن خیر مقدم به ایراد سخنرانی در حوزه محیط زیست و پژوهش پرداختند .

مهندس بازگیر اذعان نمودند موضوعات مرتبط با محیط زیست به عنوان اولویت های اصلی پژوهش تلقی می شود و هیچ مرکز علمی و پژوهشی در دنیا وجود ندارد که موضوع محیط زیست مسئله اصلی آن نباشد .

ایشان اظهار نمودند اگر جامعه ای دارای محیط زیست سالم باشد ، آن جامعه سالم است و آن کشور به سمت توسعه پایدار گام بر می دارد .

files/news/khabar/pag1.jpg

در این مراسم مهندس معین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان که در این همایش حضور یافته بودند سخنانی را پیرامون هفته پژوهش ایراد نمودند .

ایشان بیان نمودند که پژوهش در کلیه برنامه های دستگاههای اجرایی اهمیت و نقش بسزایی دارد و آنچه از توسعه و پیشرفت در جامعه وجود دارد مرهون زحمات و تلاشهای محققین است .

درادامه این همایش مقالاتی توسط چند نفر از شرکت کنندگان قرائت گردید که از خانمها مریم بیرانوند ، سمیه روشنی و دکتر امیر احمدی که نفرات برگزیده همایش بودند تجلیل به عمل آمد .

 

اکرم احمدی - روابط عمومی حفاظت محیط زیست لرستان

بازگشت

افزودن یک دیدگاه