پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری چهارمین جلسه کارگروه پسماند

توسط اکرم احمدی (دیدگاه‌ها: 0)

پنج شنبه 10 اسفند 1391

چهارمین جلسه کار گروه پسماند استان در سال 1391 مورخ 9/12 91 در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ، معاون محیط زیست انسانی و اعضای کار گروه تشکیل گردید.

برابر دعوتنامه ارسالی محور مباحث در خصوص پیگیری مصوبات سومین جلسه کار گروه و بررسی نحوه پاکسازی مبادین ورودی شهرهای استان از نخاله ها و زباله های شهری و همچنین معرفی سرمایه گزاران جهت بازیافت به شورای توسعه و برنامه ریزی استان جهت حمایت بنا گردید.

پس از بحث و بررسی در خصوص محورهای ارائه شده تصمیمات زیر مصوب گردید:

1.شهرداریها ملزم به ارائه طرح تفصیلی مدیریت پسماند در اسرع وقت و ارائه به دبیر خانه کار گروه گردیدند.

2.   گزارش مکتوب و مصور از پاکسازی از مبادی ورودی شهرهابا توجه به نزدیکی به نوروز 92 توسط شهرداریها انجام و تا مورخ 20/12/91 به دبیرخانه ارسال گردد.

3.   مقرر گردید سازمانهای جهاد کشاورزی ، صنعت ،معدن و تجارت و شهرداریها فعالان و سرمایه گزاران در عرصه بازیافت را جهت ساماندهی و حمایت از فعالیت آنها و معرفی به شورای توسعه و برنامه ریزی استان به کار گروه معرفی نمایند.

4.   تشکیل تیم کارشناسی با ترکیب ( محیط زیست ، استانداری ،صدا و سیماو شهرداریها)جهت ارائه برنامه آموزش زیست محیطی در غالب فیلم ، مستند و پخش در صدا و سیمای لرستان و ارائه به دبیر خانه کار گروه.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه