پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری شکارچیان دو رأس کل و بز وحشی درمنطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله از دستگیری شکارچیانی که در منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد اقدام به شکار دو رأس کل و بز وحشی نموده بودند خبر داد.

علیرضا رحیمی گفت: در مورخه نوزدهم شهریورماه 1400 و در پی اخبار موثق از همیاران محیط زیست مبنی بر شکار دو رأس کل و بز وحشی در ارتفاعات منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد توسط متخلفین زیست محیطی، مأمورین این اداره با حضور در منطقه و با تعقیب متخلفین موفق شدند لاشه دو رأس کل و بز وحشی را در منزل آنها کشف و ضبط کنند.

رحیمی گفت: پس از تفتیش و بازرسی های بعمل آمده از منزل این افراد یک قبضه اسلحه برنو به همراه مقادیری فشنگ کشف و ضبط گردید.

رحیمی اظهار داشت: یکی از متخلفین که در محل حضور داشت دستگیر و طبق قوانین شکار و صید با دستور دادستان بازداشت شد و حکم جلب متخلف دیگر نیز صادر گردید.

وی گفت: با توجه به اینکه افراد متخلف از دامداران منطقه بودند علاوه بر تقاضای ابطال و مصادره اسلحه آنها تقاضای ابطال پروانه چرای آنها نیز به محاکم قضایی ارائه شده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود هر گونه تخلف در حوزه محیط زیست را به سامانه شبانه روزی 1540 گزارش داده تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

 

 

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه