پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری متخلف زنده گیری پرندگان شکاری در دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان از دستگیری یک نفر متخلف زنده گیری پرندگان شکاری در این شهرستان خبر داد.

قاسم دلفانی گفت: در پی گزارشات همیاران محیط زیست مبنی بر وجود متخلفین زنده گیری پرندگان شکاری در شهرستان دلفان، بلافاصله نیروهای یگان حفاظت محیط زیست با هماهنگی دادستان شهرستان به منطقه مورد نظر ( بایر خاوه) عزیمت نموده و موفق به شناسایی چند نفر متخلف زیست محیطی و دستگیری یک نفر از آنها که اقدام به زنده گیری پرندگان شکاری نموده بود شدند.

دلفانی افزود: این متخلف دستگیر شده که از استانهای جنوبی کشور می باشد  با همدستی دو نفر از بومیان منطقه که شناسایی شده اند و در حین عملیات تعقیب گریز متواری شده اند در کومه اقدام به زنده گیری پرندگان شکاری می نمودند.

وی گفت: از این متخلفین یک بهله شاهین، یه بهله دلیجه و دو قطعه کبوتر وحشی به همراه وسایل زنده گیری پرندگان، کشف و ضبط گردید. 

دلفانی اظهار داشت: پرونده این متخلف پس از بازجویی مقدماتی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری ارجاع که این متخلف با دستور دادستان شهرستان روانه بازداشتگاه شد و حکم جلب دو نفر دیگر از طرف مقام محترم قضایی صادر شد. 

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: ادوات کشف شده از وی طبق ماده 14 قانون شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست تا صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می ماند.  

 

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه