امام صادق علیه السلام: سه چیز زندگی را خوش می کند؛ هوای پاک، آب فراوان گوارا، زمین نرم و سست (آماده زراعت).

دیدار مسئولان اداره کل محیط زیست لرستان با خانواده شهید غلامحسین ساکی

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مدیر کل، معاونین و روسای ادارات ستادی اداره کل محیط زیست لرستان به همراه حجه السلام دانشی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با خانواده شهیدغلامحسین ساکی  دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، در این دیدار حجه السلام دانشی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه شهدا را پیرو راستین امام حسین (ع) دانست و گفت:  شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.
حجه السلام دانشی افزود : تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شد که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان ایام مبارک دهه فجر را  فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و عنوان کرد.
 دیدار با خانواده معظم شهدا گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افتخاری بزرگ  برای مسئولان است

فتحی بیرانوند گفت: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است تا در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

در پایان این دیدار با اهداء لوحی از طرف مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان  از صبر و شکیبایی خانواده شهید غلامحسن ساکی تجلیل بعمل آمد

شهید غلامحسین ساکی از شهدای دوران مبارزه بر علیه رژیم ستم شاهی بود که در تاریخ 23/11/57 به درجه رفیع شهادت نائل شد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه