پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف و ضبط دو قبضه اسحله غیر مجاز از متخلفین زیست محیطی در دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از دستگیری 2 نفر متخلف شروع به شکار غیر مجاز و کشف دو قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز از آنها  در این شهرستان خبر داد.

قاسم دلفانی با اعلام این خبر گفت: نیرو های یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان در حین گشت وکنترل در سطح حوزه استحفاظی، جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی، به دو نفر متخلف برخورد نموده که پس از تعقیب و گریز، نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره موفق به دستگیری آنها شده و دو قبضه اسلحه شکاری غیر از این متخلفین کشف و ضبط نمودند.

دلفانی افزود: پرونده این متخلفین پس ازبازجویی مقدماتی جهت سیرمراحل قضایی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده از آنها طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر سازمان نگهداری می شوند.  

دلفانی ضمن اعلام اینکه  نیروهای یگان حفاظت محیط زیست بطور شبانه روزی در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان حضور داشته و با متخلفین زیست محیطی برخورد می کنند. از کلیه دوست داران محیط زیست تقاضا نمود هر گونه تخلف زیست محیطی را به سامانه ۱۵۴۰ اطلاع دهند.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه