امام علی علیه السلام فرمودند: نگاه کردن به سبزه، موجب شادابی است.

پاسخ امام جمعه محترم الیگودرز به شیطنت برخی از شبکه های مجازی و تقدیر از زحمات محیط بانان جان برکف

توسط محمدهادی رستمی (دیدگاه‌ها: 0)

یا ضامن آهو

پاسخ امام جمعه محترم الیگودرز به شیطنت برخی از شبکه های مجازی و تقدیر از زحمات محیط بانان جان برکف

حجت الاسلام والمسلمین ارزنده امام جمعه محترم الیگودرز در خطبه های نماز جمعه مورخه 17/10/95 در واکنش به بیانات حجت السلام و المسلیمین ترکی و حاشیه های پیش آمده ضمن تشکر و تقدیر از رشادتهای محیط بانان در حفاظت محیط زیست ، ایراد نمودند :

" قطعا" نعوذ به الله قصد جسارت و توهین و یا تهمت به برادران عزیز محیط بان نبوده و نیست و قطعا" نخواهد بود اگر خدای نخواسته در بعضی از جاها و برخی از این شبکه های مجازی امدند وشیطنت کردند و گفتند برای شخص خاصی بردند ایشان که قطعا" نبوده که گفته باشند ایشان خودشان شکار کردند قطعا این حرف هم نبوده . اصلا" این هدیه بردن هم چه بسا بر فرض خبری که به ایشان رسانده باشند خبر درستی نبوده باشد "

امام جمعه الیگودرز افزود : هفته گذشته حجت السلام و المسلیمین ترکی به سه مطلب اشاره کردند ، که مطلب سوم با شیطنت برخی شبکه های مجازی حاشیه دار شد. من اینجا می خواهم عرض کنم از همه محیط بانان عزیز این بزرگوارانی که واقعا" جانشان را کف دستشان می گیرند ، بعضی وقتها روزها و هفته ها می بینیم روز و شب در سرما و گرما از محیط زیست حفاظت می کنند باید قدردانی بکنیم بارها شده که این عزیزان کشته شده اند و جان شان را از دست داده اند جا دارد از این عزیزان و بزرگواران کمال تشکر و قدردانی را بکنیم .

حجت الاسلام والمسلمین ارزنده اظهار داشتند: برادر عزیزمان جناب اقای ترکی نگفتند که محیط بانان عزیز خودشان شکار می کنند و این شکار ها را برای بعضی ها می برند . نه گفتند چه بسا گوشت شکار هدیه ببرند خوب ، این می تواند انواع و اقسامی داشته باشد خیلی هم جایز باشد و حلال هم باشد .

وی در ادامه افزود: در قوانین هست کسی که غیر قانونی شکاری را انجام بدهد و محیط بانی ان را دستگیر کند گوشت شکار را به خودش می دهند میتواند استفاده کنند می تواند به بستگان بدهند می تواند برای کسی هم ببرند قطعا" نعوذ به الله قصد جسارت و توهین و یا تهمت به برادران عزیز محیط بان نبوده و نیست .

امام جمعه الیگودرز در پایان از مسئولین خواست که به مشکلات مردم رسیدگی کنند و در راستای احقاق حقوق مردم اهتمام داشته باشند. روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه