پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏ افزاید و گناهان را پاك مى‏ كند و آن ماه بركت است.

اکران فیلم های انیمیشن ششمین جشنواره فیلم سبز با حضور کودکان و نوجوانان

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

اکران فیلم های انیمیشن ششمین جشنواره فیلم سبز با حضور کودکان و نوجوانان

فیلم های انیمیشن ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران با حضور اعضا کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان لرستان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و در جهت نیل به اهداف جشنواره فیلم سبز که همان فرهنگ سازی و ارتقای فرهنگ زیست محیطی جامعه است اعضای کانون های پرورش فکری خرم آباد با حضور در سالن شماره 2 سینما استقلال به تماشای فیلم های انیمیشن در خصوص محیط زیست نشستند.

بهمن بیرانوند مسئول جشنواره فیلم سبز لرستان نیز در این خصوص بیان داشت: این اکران که با استقبال خوب اعضای کانون پرورش فکری خرم آباد همراه بود به نمایش فیلم های انیمیشن در حوزه محیط زیست اختصاص داشت. بیرانوند افزود: در این اکران اختصاصی که از ساعت 10 الی 12 در سالن شماره 2 سینما استقلال برکزار شد فیلم های رویای سرخ، آدم خانگی، لابه لای درختان و آکواریوم نمایش داده شد.

لازم به ذکر است: جشنواره فیلم سبز از 18 الی 24 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در سالن شماره 2 سینما استقلال خرم آباد برگزار می شود، که سانس صبح به کودکان و نوجوانان اختصاص یافته و سانس بعدازظهر به بزرگسالان اختصاص دارد و تماشای فیلم ها به صورت رایگان و برای عمومی آزاد است.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه