پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری دوره مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در خرم آباد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

دوره مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه برای کارشناسان واحد های صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی شهر خرم آباد با حضور کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان 11 تیرماه در محل سالن همایش شهرک صنعتی شماره یک  خرم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، با حضور کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان دوره مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه برای کارشناسان واحد های صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی شهر خرم آباد برگزار شد.

این دوره آموزشی با همکاری  اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان و شرکت شهرک های صنعتی و به منظور آشنایی مسوولین و کارشناسان واحدهای صنعتی با قوانین و مقررات زیست محیطی به ویژه قوانین و مقررات مدیریت پسماندها و ارائه راهکارهایی جهت کاهش تولید پسماند و انبارش  پسماندهای ویژه و امحا و بازیافت آن ها برگزار گردید.

در این دوره آموزشی مطالبی در خصوص تقسیم بندی پسماندها، آیین نامه اجرایی قانون مدیریت پسماندها، کنوانسیون بازل، سایت های دفن پسماندها و مراکز پردازش و امحا پسماند و استاندارد ها و  نحوه انبارش موقت پسماندها، حمل و نقل و بازیافت پسماندها، توسط کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان ارائه گردید.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه