حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه ملی و انسانی بدانیم

استقبال از بهار با طرح # بی _ زباله و با شعار " از خودمان شروع کنیم" در خرم آباد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت فرارسیدن  بهار و در جهت اجرای طرح # بی زباله استاندار لرستان به همراه مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، فرماندار خرم آباد، مدیران کل  و کارکنان ادارات شهرستان خرم آباد، تشکل های مردم نهاد و با حضور پررنگ پرسنل حفاظت محیط زیست لرستان با  پاکسازی ورودی شهر خرم آباد از مسیر خوزستان به استقبال بهار رفتند.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، سید موسی خادمی استاندار لرستان   در حاشیه اجرای طرح # بی _ زباله گفت: حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانی است و تمام دستگاهها و ارگانهای دولتی  همگام با مردم  باید در راستای حفاظت از آن تلاش نمایند.

ایشان با اشاره به نقش مهم فرهنگ سازی در حفاظت از محیط زیست بر نهادینه سازی فرهنگ حفظ و حراست از محیط زیست در میان همه مردم و مسؤولان تاکید نمود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در حاشیه اجرای این طرح گفت: رویکرد محیط زیست جهت انجام طرح # بی_ زباله همان شعار از خودمان شروع کنیم می باشد و در راستای تحقق این شعار، پرسنل حفاظت محیط زیست لرستان با حضور حداکثری خود در این مراسم شرکت نمودند.

مهرداد فتحی بیرانوندگفت: امیدواریم با انجام اقدامات فرهنگی و با همکاری با سازمانهای مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی زمینه مناسب را برای داشتن محیط زیستی سالم وعاری از هرگونه زباله فراهم نمائیم.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه