پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

تجدید میثاق پرسنل محیط زیست لرستان با شهیدان انقلاب اسلامی

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان به همراه پرسنل این اداره کل و ادارات تابعه با حضور برمزار شهداء یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان، به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان به همراه پرسنل این اداره کل و ادارات تابعه با حضور بر مزار شهدا و شهدای خانواده محیط زیست، با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام نمودند.

مهرداد فتحی بیرانوند در این مراسم گفت: سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی مدیون رشادت ها و دلیر مردیهای شهدایی است که با نثار خون خود این کشور را از گزند دشمنان بیمه نمودند.

ایشان شهدا را به عنوان الگوی کامل برای تمام آحاد جامعه عنوان کرد و بر  ادامه راه این عزیزان تاکید نمود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با تمجید از مقام شامخ شهداء حفظ تمامیت ارضی  این کشور را مدیون از جان گذشتگی این عزیزان دانست و بیان داشت : همه ما باید با الهام گرفتن از شهیدان برای سرافرازی ایران اسلامی بکوشیم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه