پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

تحول یک حلقه مار به اداره حفاظت محیط زیست ازنا

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا از تحویل یک حلقه مار توسط مامورین آتشنشانی به اداره محیط زیست این شهرستان خبر داد.

منصور درویشی گفت: مأموران آتش نشانی ایستگاه شماره یک شهرداری ازنا، یک حلقه مار یک متری را در پارکینگ منزل مسکونی واقع در یکی از فازهای پنج گانه شهر ازنا به دام انداختند و این خزنده را تحویل اداره محیط زیست این شهرستان دادند.

درویشی گفت: مأموران ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی شهرداری ازنا  پس از دریافت گزارشی مبنی بر حضور یک حلقه مار در پارکینگ یک منزل مسکونی، در بدو ورود به محل اقدام به بیرون نمودن وسایل پارکینگ منزل فوق نموده و پس از جستجو، این خزنده یک متری را با استفاده از روشهای خاص خود به دام انداخته و سپس جهت بررسی و مطالعه بیشتر از لحاظ سمی و غیر سمی بودن این خزنده، تحویل اداره حفاظت محیط زیست دادند .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا با اعلام اینکه این مار پس از انجام تحقیقات در طبیعت رها سازی گردید اظهار داشت: از دوست داران محیط زیست تقاضا می شود ضمن رعایت اصول زیست محیطی به هیچ عنوان به گونه‌های حیات وحش نزدیک نشوند و در صورت بروز حوادث مشابه مراتب را به نزدیکترین ایستگاه آتش نشانی و اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان و یا سامانه ارتباطی ۱۵۴۰ و ۱۲۵ اطلاع رسانی نمایند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه