پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

تخریب کومه های غیرمجاز شکار درمنطقه شکار و صید ممنوع گرین

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله از تخریب بیش از 10 کومه شکار غیر مجاز در ارتفاعات منطقه شکار و صید ممنوع گرین خبر داد.

علیرضا رحیمی گفت: نیروهای یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان سلسله در ماموریتی شبانه روزی  بیش از 10 کومه شکار غیرمجاز، در ارتفاعات منطقه شکار و صید ممنوع گرین را تخریب نمودند.

وی افزود: هرساله با شروع فصل پاییز و کاهش منابع آبی شکارچیان اقدام به ایجاد کومه در نزدیکی منابع آبی و چشمه ها نموده و بطور ناجوانمردانه ای اقدام به شکار پرندگان و حیواناتی که قصد نوشیدن آب را دارند می کنند.

رحیمی با اشاره به لزوم حفظ و حراست از حیات وحش منطقه گرین اظهار داشت: یگان حفاظت اداره محیط زیست این شهرستان با گشت و کنترل مداوم و منظم به صورت ویژه در این منطقه، با شکارچیان متخلف به شدت برخورد می کند.

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله گفت: سامانه تلفن گویای اداره کل حفاظت محیط زیست به شماره 1540 آماده دریافت گزارش های مربوط به هرگونه تخلف زیست محیطی از جمله شکار و صید غیر مجاز می باشد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه