امام صادق علیه السلام فرمودند: درختان میوه را قطع نکنید که خداوند بر شما عذاب فرو می ریزد.

تقدیر از اقدام محیط زیستی یک نانوای خرم آبادی در راستای حذف کیسه پلاستیکی

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

    به مناسبت هفته محیط زیست(15 الی 21 خرداد) ، با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از آقای رازانی نانوای خرم آبادی، به خاطر حذف کیسه های پلاستیکی و جایگزینی کیسه های پارچه ای در خبازی های سنگکی خود تقدیر بعمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان،به مناسبت هفته محیط زیست و در راستای تحقق شعار "حذف آلودگی پلاستیک" با حضور  مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از آقای حسین رازانی نانوای خرم آبادی، به خاطر حذف کیسه های پلاستیکی و جایگزینی کیسه های پارچه ای در خبازی های سنگکی خود تقدیر بعمل آمد.

فتحی بیرانوند گفت: پلاستیک ها از آلاینده هایی هستند که علاوه بر آلودگی خاک و مدت زمان طولانی تجزیه، در صورت ورود به منابع آبی و ورود به دستگاه گوارش زیستمندان آبزی و کنار آبزی باعث تلف شدن آنها می شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان عنوان نمود: این حرکت باعث اشاعه فرهنگ زیست محیطی و جلوگیری از ورود هزاران عدد پلاستیک به طبیعت می شود؛ و امید است تا سایر خبازیهای استان نیز با الگو برداری از این اقدام ارزشمند آقای رازانی با حذف کیسه های پلاستیکی و جایگزینی کیسه پارچه ای در جهت حفظ محیط زیست و همچنین سلامت انسان و سایر زیست مندان ایفای نقش کنند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه