امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

تقدیر از اقدام محیط زیستی یک نانوای خرم آبادی در راستای حذف کیسه پلاستیکی

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

    به مناسبت هفته محیط زیست(15 الی 21 خرداد) ، با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از آقای رازانی نانوای خرم آبادی، به خاطر حذف کیسه های پلاستیکی و جایگزینی کیسه های پارچه ای در خبازی های سنگکی خود تقدیر بعمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان،به مناسبت هفته محیط زیست و در راستای تحقق شعار "حذف آلودگی پلاستیک" با حضور  مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از آقای حسین رازانی نانوای خرم آبادی، به خاطر حذف کیسه های پلاستیکی و جایگزینی کیسه های پارچه ای در خبازی های سنگکی خود تقدیر بعمل آمد.

فتحی بیرانوند گفت: پلاستیک ها از آلاینده هایی هستند که علاوه بر آلودگی خاک و مدت زمان طولانی تجزیه، در صورت ورود به منابع آبی و ورود به دستگاه گوارش زیستمندان آبزی و کنار آبزی باعث تلف شدن آنها می شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان عنوان نمود: این حرکت باعث اشاعه فرهنگ زیست محیطی و جلوگیری از ورود هزاران عدد پلاستیک به طبیعت می شود؛ و امید است تا سایر خبازیهای استان نیز با الگو برداری از این اقدام ارزشمند آقای رازانی با حذف کیسه های پلاستیکی و جایگزینی کیسه پارچه ای در جهت حفظ محیط زیست و همچنین سلامت انسان و سایر زیست مندان ایفای نقش کنند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه