پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دلفان برگزار شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دلفان به ریاست فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری دلفان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دلفان به ریاست  بهمنی فرماندار شهرستان و با حضور تمامی اعضاء در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ جعفر دولتشاه رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان در ابتدای جلسه با بیان مشکلات شهرستان در حوزه پسماند و وظایف مشخص دستگاه های عضو کارگروه جهت رفع این مشکلات گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری همه اعضا، مشکلات پسماند شهرستان که ارتباط مستقیمی با سلامت مردم دارد به حداقل برسد.

بهمنی فرماندار دلفان در این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری منظم جلسات کارگروه پسماند  و شرکت تمامی اعضا در این جلسات گفت: اجرای مصوبات کارگروه پسماند شهرستان باید در اولویت اصلی فعالیت های ادارات مرتبط قرار گیرد.

بهمنی گفت: برای رفع مشکلات پسماند باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم و از تکنولوژی و فن آوری های نوین در این زمینه استفاده نمائیم.

در این جلسه مشکلات و معضلات پسماند شهرستان (پسماند های شهری، روستایی، پزشکی و نخاله های ساختمانی) توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیماتی توسط اعضا اتخاذ و وظایف ادارات و ارگان های مختلف جهت رفع این مشکلات مشخص گردید.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه