پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری شکارچیان خرگوش در خرم آباد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری متخلفین شکار غیرمجاز شش سر خرگوش در خرم آباد خبر داد.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: نیروهای یگان حفاظت اداره کل محیط زیست لرستان و شهرستان خرم آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به چند نفر که به صورت خانوادگی در حاشیه کوه، در منطقه رازان چادر زده بودند مشکوک شده که پس از بازرسی از محل اقامت آن ها لاشه 6 راس خرگوش و 4 بچه خرگوش که از شکم این حیوانات شکار شده بیرون آورده شده بودند را کشف و ضبط نمودند.

فتحی بیرانوند با اشاره به فصل زادآوری برخی از حیات وحش گفت: متاسفانه 4 بچه خرگوش که از شکم این حیوانات شکار شده، بیرون آورده شده بودند به دلیل ضعف جسمی توانایی ادامه حیات نداشته و تلف شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با اظهار تاسف از اقدام ناجوانمردانه این شکارچیان گفت: با هماهنگی مقام قضایی این متخلفین بازداشت شده و در روزهای آتی با تکمیل پرونده، تخلف آن ها به صورت ویژه در دستگاه قضایی رسیدگی خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با بیان اینکه با هرگونه تخلف در حوزه محیط زیست با شدت تمام برخورد می شود از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود هرگونه تخلف زیست محیطی را به نزدیکترین اداره و پاسگاه محیط زیست یا سامانه 1540 اطلاع رسانی نمایند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه