پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دوره آموزشی ایزو ۱۴۰۰۱ و روش های تصفیه فاضلاب در شرکت شیر پگاه لرستان برگزار گردید

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

دوره آموزشی ایزو ۱۴۰۰۱ و روش های تصفیه فاضلاب با حضور کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در سالن همایش های شرکت شیر پگاه لرستان برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، دوره آموزشی یک روزه ایزو ۱۴۰۰۱ و روش های تصفیه فاضلاب با حضور کارشناسان نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در شرکت شیر پگاه لرستان برگزار شد.

در این دوره آموزشی که به منظور ارتقاء جایگاه زیست محیطی شرکت شیر پگاه و افزایش آگاهی و آشنایی بیشتر کارکنان این شرکت با سیستم های استاندارد بین الملی محیط زیست برگزار گردید، در خصوص ویژگیهای ایزو ۱۴۰۰۱ و نقش آن در کاهش آلاینده های محیط زیست و انطباق یا عدم انطباق پارامترهای زیست محیطی با استانداردهای آلودگی آب خاک و هوا مطالبی بیان گردید.

در ادامه این دوره، در خصوص  مستندسازی داده های زیست محیطی و نحوه افزایش و کارآیی سیستم های تصفیه فاضلاب، روش های کاهش تولید فاضلاب و مدیریت استفاده از آب اطلاعات جامعی در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه