امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

دیدار رئیس و کارکنان حفاظت محیط زیست پلدختر با رئیس دادگستری این شهرستان

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

امیررضا محمدی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدخترو کارکنان این اداره به مناسبت هفته محیط زیست (15 الی 21 خرداد 97) با رئیس دادگستری، دادستان و قضات این شهرستان دیدار کردند .

در این دیدار بیژن سوری رئیس دادگستری پلدختر ضمن تبریک هفته محیط زیست، بر فرهنگ سازی در امر حفاظت محیط زیست تاکید و اظهار امیدواری کرد:  با انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی  نسل های آینده به اهمیت کامل محیط زیست پی برده و همه از حامیان و حافظان محیط زیست باشند.

سوری با اشاره به سختی کار پرسنل محیط زیست افزود: با توجه به حجم و دامنه وسیع وظایف کاری این اداره دستگاه قضا آمادگی خود را جهت همکاری و  حمایت های بیشتر با آنها اعلام می کند .

محمدی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر در ابتدا گزارشی از وضعیت زیست محیطی شهرستان و چالشهای فراروی این اداره ارائه داد و ازاقدامات موثر و زحمات و حمایت های  بی دریغ دستگاه قضا از جمله صدور احکام بازدارنده و اصلاحی تقدیر کرد .

وی خاطرنشان کرد: بخشی از وضعیت مطلوب و موفقیت های محیط زیست شهرستان درصیانت از مواهب طبیعی و خدادادی  مرهون زحمات و همکاریهای همه جانبه دستگاه قضایی شهرستان است .

رئیس اداره محیط زیست پلدختر بر ادامه تعامل و همکاری بین ادارات محیطزیست و دستگاه قضا تاکید کرد و گفت : حمایت و تلاش درراستای صیانت ازمحیط زیست علاوه بر اجر اخروی موجب حفظ منافع ملی است .

بازگشت

افزودن یک دیدگاه