کاهش آلاینده ها و پسماند - آسمان آبی، زمین سبز ** هفته محیط زیست گرامی باد **

دیدار مدیرکل و کارکنان محیط زیست استان، با استاندار لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیرکل و کارکنان محیط زیست استان لرستان به مناسبت هفته محیط زیست با دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست  لرستان، همزمان با هفته محیط زیست، مدیرکل، کارکنان ستادی و محیط بانان اداره کل حفاظت محیط زیست استان، با دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه، مهندس مهرداد فتحی بیرانوند گزارشی از اقدامات صورت گرفته و در حال انجام اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان را ارائه و از حمایت های استاندار لرستان قدردانی کرد.

همچنین، تلاش در جهت کاهش آلاینده ها و پسماند، از جمله مواردی بود که از سوی مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در این جلسه مطرح شد.

دکتر خادمی در این جلسه از دستگاه ‌های اجرایی استان خواست تا در حفاظت از زیست بوم لرستان تعاملی بیش از پیش داشته و تاکید کردند که شهرداری‌ ها و آبفا استان در بحث پسماندها و تصفیه ‌خانه ها با اداره کل حفاظت محیط زیست تعامل سازنده ‌ای داشته باشند.

گفتنی است در پایان این جلسه، استاندار لرستان ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل و محیط بانان پرتلاش اداره کل حفاطت محیط زیست استان، اقدامات این اداره کل را در حفاطت از عرصه های طبیعی و حیات وحش مثبت ارزیابی و بر حمایت بیشتر از این مجموعه تاکید کرد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه