امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

دستگیری متخلفین شکار غیر مجاز کبک درکوهدشت

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت از دستگیری دو نفر متخلف شکار غیر مجاز پرنده و کشف یک قبضه اسلحه شکاری و 2 قطعه کبک و از این متخلفین خبر داد.

 حمید طولابی گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت در سطح حوزه استحفاظی، دو نفر متخلف که اقدام به شکارغیر مجاز 2 قطعه کبک نموده بودند؛ دستگیر و از آنها یک قبضه اسلحه شکاری به همراه 7 عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

طولابی اظهار داشت: با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می شود؛ پرونده این متخلفین پس ازبازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می شوند. ایشان در ادامه از دستگیری یک نفر متخلف شروع به شکار در گشت و کنترل شبانه یگان حفاظت این اداره در هفته گذشته خبر داد.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت از تمامی هم استانی های عزیز در خواست نمود تخلفات زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع دهند.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه