امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

شکارچیان خرگوش در دام یگان حفاظت محیط زیست سلسله

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره محیط زیست شهرستان سلسله از دستگیری 2 نفر متخلف شکار غیر مجاز خرگوش و کشف و ضبط یک قبضه اسلحه و لاشه یک سر خرگوش  از این متخلفین خبر داد.

طاهر فتح الهی گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان سلسله جهت پایش زیستگاههای حیات وحش در منطقه شکار و صید ممنوع گرین، 2 نفر  متخلف که اقدام به شکارغیر مجاز یک سر خرگوش نموده بودند، دستگیر و از آنها یک قبضه اسلحه شکاری و3 عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

فتح الهی اظهار داشت: با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می شود؛ پرونده این متخلفین پس ازبازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می شوند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان سلسله از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود تخلفات زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگری گزارش واصله اقدام گردد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه