امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

دستگیری متخلفین شکار پرنده در بروجرد

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره محیط زیست شهرستان بروجرد از دستگیری دو نفر متخلف شکار غیر مجاز پرنده و کشف دو قبضه اسلحه و 10 قطعه پرنده شکار شده از این متخلفین خبر داد.

 مصطفی وند گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان بروجرد در منطقه نصیرآباد، دو نفر متخلف که اقدام به شکار غیر مجاز 10 قطعه پرنده از نوع کلاغ سیاه بودند؛ پس از چند ساعت تعقیب و گریز دستگیر و از آنها دو قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی، به همراه تعدادی فشنگ کشف و ضبط شد.

مصطفی وند اظهار داشت: با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می شود؛ پرونده این متخلفین پس از بازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می شوند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان بروجرد از تمامی دوست داران محیط زیست در خواست نمود تخلفات زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع دهند.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه