پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏ افزاید و گناهان را پاك مى‏ كند و آن ماه بركت است.

دستگیری متخلفین شکار کبک در خرم آباد

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره محیط زیست شهرستان خرم آباد از دستگیری دو نفر متخلف شکار غیر مجاز پرنده و کشف دو قبضه اسلحه شکاری و ۲۰ قطعه کبک از این متخلفین خبر داد.

 کامران فرمان پور گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره خرم اباد با همکاری یگان محیط زیست استان در سطح حوزه استحفاظی در منطقه تازان کشور، دو نفر متخلف که اقدام به شکارغیر مجاز ۲۰ قطعه کبک در ارتفاعات این منطقه نموده بودند؛ پس از چند ساعت تعقیب و گریز دستگیر و از آنها  دو قبضه اسلحه دو لول ساچمه زنی به همراه تعداد زیادی فشنگ کشف و ضبط شد.

فرمان پور اظهار داشت: با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می شود؛ پرونده این متخلفین پس ازبازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می شوند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان خرم اباد از تمامی هم استانی های عزیز در خواست نمود تخلفات زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع دهند

بازگشت

افزودن یک دیدگاه