امام علی علیه السلام فرمودند: نگاه کردن به سبزه، موجب شادابی است.

اجرای آموزشی خانواده و محیط زیست

توسط محمدهادی رستمی (دیدگاه‌ها: 0)

یا ضامن آهو

اجرای آموزشی خانواده و محیط زیست

طرح آموزشی خانواده و محیط زیست با موضوع "نقش خانواده در حفظ محیط زیست" در مدرسه هیأت امنایی فرهنگیان خرم آباد برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که در راستای اجرای طرح " خانواده و محیط زیست " و با موضوع نقش خانواده در حفظ محیط زیست با حضور جمعی از اولیاء دانش آموزان، معلمین وهمچنین تعدادی از دانش آموزان پایه ششم ابتدایی در مدرسه هیأت امنایی فرهنگیان خرم آباد برگزار شد آقای بهمن بیرانوند رییس آموزش و پژوهش حفاظت محیط زیست لرستان از خانواده بعنوان اولین و مهمترین نهاد اجتماعی نام برده و نقش آن را در حفظ محیط زیست بسیار مهم و اساسی مطرح کردند.

بهمن بیرانوند در ادامه ضمن اشاره به ارتباط سه گانه میان معلمین ، دانش آموزان و والدین و نقش آن در ارتقای فرهنگ زیست محیطی جامعه ، بیان نمودند که محیط زیست یک باور است نه یک شعار بنابراین می بایست هر یک از افراد جامعه در جهت دستیابی به این باور و نگرش تلاش نموده تا رفتار زیست محیطی افراد شکل گرفته و ارتقای فرهنگ زیست محیطی جامعه محقق گردد.

   رییس آموزش و پژوهش حفاظت محیط زیست در ادامه این کارگاه در خصوص محیط زیست ، اهمیت و ضرورت آن ، نقش و جایگاه زنان در حفظ محیط زیست و روشهای ساده آموزش محیط زیست مطالبی را جهت مخاطبین ارائه نمودند. پخش کلیپ های زیست محیطی، توزیع بروشور، پرسش و پاسخ و... از جمله برنامه های دیگر در کارگاه مذکور بود.

 

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه