پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

طرح پاکسازی طبیعت در شهرستان دلفان اجرا شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از پاکسازی طبیعت در قالب طرح دوباره بی زباله به مناسبت هفته محیط زیست در  این شهرستان خبر داد.

جعفر دولتشاه گفت: به مناسبت هفته محیط زیست با شعار "کاهش آلاینده ها و پسماند؛ آسمان آبی، زمین سبز" و در راستای اجرای طرح دوباره بی زباله حاشیه رودخانه باد آور از وجود زباله پاکسازی شد.

دولتشاه افزود: در این مراسم اداره هلال احمر، دانشگاه پیام نور و جمعی از فعالین زیست محیطی شهرستان دلفان حضور داشتند.

دولتشاه بیان داشت: رها نمودن زباله های پلاستیکی و نخاله های ساختمانی در طبیعت و حاشیه جاده ها علاوه بر آلودگی محیط زیست و برهم زدن چشم انداز طبیعی منطقه، سلامت مردم را نیز به خطر می اندازد.

وی کفت: انجام این برنامه ها در هفته محیط زیست، در راستای ترویج فرهنگ زیست محیطی و ترغیب اقشار مختلف جامعه به حفاظت از محیط زیست است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان ریختن زباله در معابر عمومی و حاشیه جاده ها و مناطق طبیعی را عملی زشت و نکوهیده دانست و از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود هرگونه تخلف زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع رسانی نمایند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه