امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

تقدیر از محیط بان فداکار استان لرستان

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان در مراسمی از زین العابدین سپهوند محیط بان فداکار این استان به خاطر کمک رسانی و نجات جان محیط بان همکارخود در حین ماموریت  با اهداء لوحی تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در حاشیه نشست با دانشجویان و فعالین و انجمن های زیست محیطی  که در محل دانشگاه لرستان برگزار گردید، از زین العابدین سپهوند محیط بان این اداره کل به پاس تلاشهای خالصانه و شجاعانه و فداکاری مثال زدنی در حین ماموریت به منطقه شکار و صید ممنوع گرین که اقدام به کمک رسانی و نجات جان یکی از محیط بانان زحمتکش استان نموده بود، با اهداء لوحی تقدیر و تشکر نمود.

لازم به ذکر است که در این عملیات که به فرماندهی مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در تاریخ 10/8/96 در منطقه شکار و صید ممنوع گرین انجام شده بود، یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز دستگیر و از آنان غیرمجاز سه قبضه اسلحه غیرمجاز، تعداد 100 عدد فشنگ و دو دستگاه دوربین شکاری کشف و ضبط گردید.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه