امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

پایش ارتفاعات ولاش و سنگ بندی توسط مدیرکل و یگان حفاظت محیط زیست لرستان

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

با حضورمدیرکل، رؤسای ادارات ستادی و یگان حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله پایش شبانه روزی از ارتفاعات ولاش و سنگ بندی منطقه شکار و صید ممنوع گرین  صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیت لرستان، در راستای پایش مستمر زیستگاههای حساس استان بالاخص مناطق حفاظت شده و شکار و صید ممنوع،  فتحی بیرانوند مدیرکل محیط زیست لرستان به همراه مدیران ادارات ستادی و نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله اقدام به گشت و کنترل در ارتفاعات پوشیده از برف سنگ بندی و ولاش در منطقه شکار و صید ممنوع گرین نموده و وضعیت حفاظتی این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

در این پایش که با بررسی کامل منطقه همراه بود هیچگونه تخلف زیست محیطی مشاهده نگردید.

این برنامه در راستای پایش مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست و زیستگاههای حساس مناطق آزاد در این استان، توسط مدیرکل محیط زیست لرستان صورت پذیرفت تا ضمن افزایش ضریب حفاظتی این منطقه که از زیستگاه های حساس در منطقه شکار و صید ممنوع گرین محسوب می شود  راهکارهای حفاظت بهتر و موثرتر جهت صیانت از این منطقه ارائه گردد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه