پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دو دستگاه موتور برق از صیادان غیر مجاز در شهرستان دلفان کشف و ضبط شد.

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از دستگیری متخلفین صید غیر مجاز ماهی و کشف و ضیط دو دستگاه  موتور برق از آنها در این شهرستان  خبر داد.

جعفر دولتشاه گفت: یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در حین گشت و کنترل در سطح حوزه استحفاظی و در حاشیه رودخانه گیزه رود، با یک گروه متخلف صید غیر مجاز ماهی که با استفاده از وسایل ممنوعه ( موتور برق) در حال اقدام به صید غیر مجاز ماهی بودند برخورد، و از آنها تعداد 15 قطعه ماهی و 2 دستگاه موتور برق کشف و ضبط نمودند.

وی افزود: پرونده این متخلفین پس از بازجویی اولیه، تنظیم صورتجلسه تخلف و اخذ جریمه ضرر و زیان به محیط زیست، به مراجع قضایی ارسال و ادوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می ماند.

دولتشاه در ادامه با اشاره به آسیبهای فراوان استفاده از وسایل الکتریکی جهت صید آبزیان، به اکوسیستم های آبی، از برخورد قاطع و بدون اغماض اداره محیط زیست دلفان با این گونه جرائم خبر داد و گفت: به خاطر آسیبهای فراوان صید ماهی با موتور برق به هیچ صیادی مجوز استفاده از این وسیله داده نمی شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه