پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

نشست صمیمی رئیس اداره محیط زیست دلفان با سمن های محیط زیستی

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره محیط زیست دلفان با سمن های محیط زیستی این  شهرستان در آستانه ماه محرم دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره­کل حفاظت محیط زیست لرستان، رامین رحمتی رئیس اداره محیط زیست دلفان در آستانه ماه محرم و در جهت انجام فعالیت های مشترک فرهنگی و زیست محیطی، با سمن های زیست محیطی این شهرستان در محل اداره محیط زیست دلفان دیدار نمودند.  

رحمتی در این نشست ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت های ارزشمند سازمان های مردم نهاد بر انسجام و تعامل هر چه بیشتر اداره محیط زیست شهرستان دلفان با سازمان های مردم نهاد محیط زیستی و منابع طبیعی و استفاده از ظرفیت و توانمندی های قابل توجه تشکل های زیست محیطی در راستای اهداف سازمان حفاظت محیط زیست تاکید نمود.

رئیس اداره محیط زیست دلفان با اشاره به نقش مفید و سازنده تشکل های زیست محیطی گفت: حفاظت از محیط زیست با مشارکت سازمان های مردم نهاد بیشتر و موثرتر خواهد بود، و این مجموعه تمام توان خود را در استفاده از همه ظرفیت های موجود برای حفاظت و بهسازی محیط زیست در این شهرستان به کار خواهد بست.

در پایان این نشست بر انجام فعالیت های زیست محیطی مشترک در ایام محرم، جهت فرهنگ سازی و کاهش مصرف ظروف یک بار مصرف پلاستیکی تاکید شد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه