پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

نشست هم اندیشی مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با معاونین و روئسای ادارات ستادی و شهرستانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل محیط زیست استان لرستان در نشستی با معاونین و روئسای ادارات ستادی و شهرستانی این اداره کل که در سالن جلسات اداره کل محیط زیست استان لرستان برگزار شد، بر تلاش مضاعف جهت رسیدن به اهداف سازمانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، در این جلسه ابتدا معاونین و روئسای ادارات ستادی و شهرستانی، ضمن ارائه گزارشات حوزه کاری، یه بیان نظرات و پیشنهادهای خود جهت بهبود عملکرد دستگاه پرداختند.

در ادامه مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه خدمت صادقانه در محیط زیست اجری اخروی دارد، از زحمات تمام مسئولین و کارکنان محیط زیست استان در حفاظت و حراست از محیط زیست استان تشکر نمود.

وی با اشاره به کمبود نیرو در برخی ادارات و معاونتها، خواستار تلاش مضاعف کارکنان جهت تحقق کامل اهداف سازمانی شد.

فتحی بیرانوند با اشاره به آفت روز مره گی در انجام امورات اداری، خواستار برنامه ریزی مناسب، با نگاه به آینده در انجام فعالیتهای اداری شد.

مدیر کل محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانی محسوب می شود، بر تعامل و همفکری با مقامات استانی و شهرستانی و دستگاههای اجرایی جهت رسیدن به اهداف سازمان حفاظت محیط زیست تاکید نمود.

در پایان این جلسه، با توجه به فرا رسیدن زمان سرشماری پاییزه حیات وحش شاخص استان لرستان، در خصوص نحوه اجرای این برنامه تصمیم گیری شد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه