پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏ افزاید و گناهان را پاك مى‏ كند و آن ماه بركت است.

نمایش فیلم های برگزیده ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در خرم آباد

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

نمایش فیلم های برگزیده ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در خرم آباد

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از نمایش فیلم های راه یافته به ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در خرم آباد خبرداد.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: هم زمان با سراسر کشور از تاریخ 18 الی 24 شهریور نمایش فیلم های راه یافته به ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در محل سینما استقلال خرم آباد از ساعت 8 الی 22 به صورت رایگان آغاز شده است.

آثار ایرانی راه یافته به بخش سینمایی جشنواره بین المللی فیلم در بخش انیمیشن 10 فیلم، داستانی کوتاه 10 فیلم، تجربی 4 اثر، مستند کوتاه 14 فیلم، مستند بلند 8 فیلم و داستانی بلند سه فیلم است.

همچنین فیلم های خارجی راه یافته در بخش انیمیشن 19 فیلم، تجربی سه اثر، مستند کوتاه 16 فیلم، مستند بلند 17 اثر و داستانی کوتاه 5 فیلم است. 2157 اثر هم به بخش تجسمی جشنواره فیلم سبز ایران ارسال شده است.

ششمین دوره «جشنواره بین المللی فیلم و هنرهای تجسمی سبز ایران» با هدف شناسایی بهترین آثار سینمایی و هنرهای تجسمی مرتبط با حفاظت «محیط زیست» و «منابع طبیعی» در سطح ملی و بین المللی و نمایش عمومی آن ها به منظور ارتقاء آگاهی عمومی و فرهنگ سازی در این زمینه، در تاریخ های اعلام شده برگزار می شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه