پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

به مناسبت هفته محیط زیست از مقام شهدای محیط بان لرستان تجلیل شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت هفته محیط زیست، مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان به همراه نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، معاونت امور عمرانی استانداری، فرماندار پلدختر، پرسنل محیط زیست شهرستان پلدختر و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با حضور بر مزار شهید محیط بان قدرت اله ساتیاروند به مقام شامخ شهدای محیط بان ادای احترام نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان به همراه کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، مرادپور معاون امور عمرانی استانداری، سیف سرپرست فرمانداری پلدختر، پرسنل محیط زیست شهرستان پلدختر و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، با حضور برمزار شهید محیط بان قدرت اله ساتیاروند و قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ شهدای محیط بان ادای احترام نمودند.

مهرداد فتحی بیرانوند در این مراسم گفت: سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی مدیون رشادت ها و دلیر مردیهای شهدایی است که با نثار خون خود این کشور را از گزند دشمنان بیمه نمودند.

ایشان شهدا را به عنوان الگوی کامل برای تمام آحاد جامعه عنوان کرد و بر ادامه راه این عزیزان تاکید نمود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با تمجید از مقام شامخ محیط بان شهید قدرت اله ساتیاروند، حفظ محیط زیست این کشور را مدیون رشادت و زحمات این عزیزان دانست و بیان داشت : پرسنل محیط زیست با الهام گرفتن از این شهیدان در صیانت از مواهب طبیعی خداوند کوشا باشند.

در ادامه این مراسم با حضور مسئولین در منزل این شهید گرانقدر با اهداء لوح یاد بود از خانواده ایشان تجلیل به عمل آمد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه