امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

بررسی وضعیت مدیریت پسماند شهری و بیمارستانی خرم آباد

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

معاونت نظارت و پایش اداره کل محیط زیست لرستان از برگزاری جلسه ای جهت بررسی وضعیت مدیریت پسماند  شهری و بیمارستانی خرم آباد خبر داد.

الهام برنا گفت: به منظور بررسی وضعیت مدیریت پسماند  شهری و بیمارستانی شهرخرم آباد، جلسه ای با حضور دکتر شیخی رئیس نظام پزشکی استان، دریکوند رئیس سازمان بازیافت شهرداری و رؤسای ادارات ستادی و کارشناسان دستگاههای ذیربط در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست برگزار گردید. 

 برنا اظهار داشت: در این جلسه با بررسی وضعیت موجود جمع آوری و دفن پسماند در شهرستان خرم آباد و احصاء مشکلات و نواقص، راهکار های موجود جهت رسیدن به وضعیت مطلوب و ایده ال دفن پسماند بررسی شد.

ایشان افزود: در این جلسه با عنایت به دستور استاندار محترم در راستای  رفع مشکلات بهداشتی و زیست محیطی مقرر گردید سازمان نظام پزشکی جهت ساماندهی و دفن اصولی و بهداشتی پزشکان اقدامات لازم را با همکاری سازمان پسماند شهرداری انجام دهند.

معاونت نظارت و پایش اداره کل محیط زیست لرستان با ابراز نا رضایتی از وضعیت دفع نخاله های ساختمانی، از اتخاذ تصمیماتی مبنی بر مدیریت نخاله های ساختمانی سطح شهر برابر شیوه نامه پسماند های عمرانی و ساختمانی خبر داد.

ایشان با اشاره به نقش نظارتی سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان یک دستگاه حاکمیتی بر وضعیت جمع آوری، بی خطر سازی و دفن پسماند، بر برخورد جدی و قاطع  با متخلفین در این حوزه  تاکید نمود. 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه