پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کارگاه نقاشی و کاردستی با استفاده از مواد دور ریختنی در پلدختر برگزار شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره محیط زیست شهرستان پلدختر به مناسبت هفته محیط زیست و با شعار " کاهش آلاینده ها و پسماند؛ آسمان آبی، زمین سبز " از برگزاری کارگاه نقاشی و کاردستی با استفاده از مواد دور ریختنی در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان پلدختر از برگزاری کارگاه نقاشی و کاردستی با استفاده از مواد دور ریختنی به مناسبت هفته محیط زیست و با شعار " کاهش آلاینده ها و پسماند؛ آسمان آبی، زمین سبز " در کانون پرورش فکری این شهرستان خبر داد.

علی الشتری نژاد اظهار داشت: به مناسبت هفته محیط زیست و با توجه به نقش آموزش و فرهنگ سازی در سنین پایه جهت حفاظت از محیط زیست یک دوره کارگاه نقاشی و کاردستی با استفاده از مواد و اشیاء دور ریختنی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر پلدختر برگزار گردید.

الشتری نژاد گفت: در این کارگاه مطالبی در خصوص تفکیک زباله از مبدا، آلودگی هوا و خاک مطالبی به صورت کاربردی به دانش آموزان عضو کانون ارائه شد.

رئیس اداره محیط زیست پلدختر گفت: در پایان این برنامه به دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه