پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

تقدیر ریاست فدراسیون دو و میدانی کشور از مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی به پاس قدردانی از عوامل برگزاری مسابقات دو و میدانی جوانان  کشور در استان لرستان با صدور پیامی از از مسئولین ورزشی ، استانی و مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان تقدیر نمود.

 

در متن این پیام آمده است:

"با استعانت از خداوند متعال، استان لرستان میزبان جوانان کشور در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور بود. این رقابت ها که بی شک با تعامل و زحمات شبانه روزی مسئولین این استان برگزار شد، رضایت جمعی از ورزشکاران، مربیان و سرپرستان را در پایان برخود جلب کرد. حسن نیت جناب کریمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان، مدیرکل محترم حفاظت از محیط زیست استان، استاندار محترم و رئیس با انگیزه هیأت دو و میدانی استان لرستان حس خوب همدلی را بیش از پیش در خانواده دو و میدانی کشور ملموس کرد.

بر خود لازم میدانم از زحمات شایسته این عزیزان به سهم خودم قدردانی نموده و از درگاه احدیت برای آنها پیروزی، سربلندی و شادکامی مسئلت نمایم.

همچنین به همه دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات، داوران عزیز بومی‌ و غیر بومی، پیشکسوتان و‌قهرمانان استان لرستان نیز خدا قوت می گویم و امیدوارم بیش از پیش شاهد این حس همدلی در میان جامعه ورزش کشور‌ به خصوص‌خانواده دو‌و‌میدانی باشیم."

لازم به توضیح است مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان عضو هیات رئیسه هیات دو میدانی استان لرستان می باشد و این اداره کل با حضور فعال فرهنگی و انجام برنامه های آموزشی و ترویجی حضور پر رنگی در این مسابقات ایفا نمود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه