کاهش آلاینده ها و پسماند - آسمان آبی، زمین سبز ** هفته محیط زیست گرامی باد **

دیدار نوروزی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با محیط بانان لرستانی

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با حضور در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد و بازدید و پایش این منطقه با محیط بانان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش زوابط عمومی اداره کل محیط زیست استان لرستان، سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور ضمن بازدید از منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد، ضمن بررسی وضعیت حفاظتی این منطقه با محیط بانان دیدار و گفتگو نمود.

در ابتدای این دیدار فتحی مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن خیر مقدم به فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور، گزارشی از وضعیت حفاظتی مناطق تحت مدیریت در استان لرستان و اقدامات صورت گرفته در خصوص افزایش سطح و ضریب حفاظتی این مناطق ارائه نمود.

در ادامه فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور ضمن ابلاغ پیام ریاست سازمان به محیطبانان، قول داد تا مشکلات و موضوعات مورد نظر آنها را در ستاد مرکزی به صورت ویژه پیگیری نماید.

وی با اشاره به نظر مثبت و ویژه دکتر کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور نسبت به بحث معیشت و امور رفاهی محیطبانان گفت: با حمایتهای رئیس سازمان تمام تلاش خود را در خصوص بهبود وضعیت محیطبانان انجام خواهیم داد.

سزهنگ محبت خانی گفت: از ازدیبهشت ماه 98 بیمه محیط بانان همانند بیمه مامورین ناجا برقرار خواهد شد، که در این بیمه، بیمه مسئولیت در قبال مسئولیت های محوله با رعایت قوانین دیده شده است.

سرهنگ محبت خانی با اشاره به جایگاه و منرلت بالای محیط بانان در سازمان حفاظت محیط زیست، بر رفع مشکلات و پیگیری مطالبات آنها در اسرع وقت و به نحو مقتضی تاکید نمود.

در پایان این دیدار محیطبانان مشکلات و موضوعات کاری خود را با  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور مطرح نموده و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان نیز گزارش کاملی از وضعیت محیط بانان این استان ارائه نمودند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه