پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

اقدامات اداره کل محیط زیست لرستان در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از فعالیتهای  پیشگیرانه این اداره کل در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: با توجه به قدرت سرایت بالای ویروس کرونا، اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان جهت حفاظت و حراست از سلامتی کارکنان، در گام نخست با نصب بنرآموزشی در سر درب اداره و نیز در محیط داخل اداره و نصب اطلاعیه های هشدار دهنده، موارد آموزشی را جهت جلوگیری از ابتلا به این ویروس به تمامی همکاران ارائه نمود.

وی اظهار داشت: در گامهای بعدی اقداماتی نظیر حذف استفاده از دستگاه حضور و غیاب ، ضد عفونی نمودن محوطه اداره کل، ادارات تابعه و نیز پاسگاهها محیطبانی و همچنین توزیع ماسک، الکل و ژل بهداشتی در بین کارکنان صورت گرفت.

فتحی بیرانوند با اشاره به اهمیت سلامت کارکنان گفت: به همین منظور و در راستای اطمینان از سلامتی کارکنان و مراجعه کنندگان به اداره و با توجه به اینکه یکی از شاخصه های وجود این بیماری در بدن  تب بلا می باشد؛ طرح سنجش دمای بدن آنها بوسیله دستگاه تب سنج انجام می گیرد که این امر نقش مهمی در تعیین سلامت همکاران دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با آرزوی سلامت برای همه هموطنان از همه آنها درخواست نمود با رعایت دستورات بهداشتی به رفع سریعتراین بحران کمک کنند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه