پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

بازدید استاندار لرستان از محل استقرار تیم های حفاظتی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در روز انس با طبیعت

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

استاندار لرستان و هیأت همراه در روز انس با طبیعت از محل ورودی های مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان و محل استقرار تیم های حفاظتی این اداره کل بازدید نمود؛ و از زحمات آنها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، عصر روز ۱۳ فروردین ۹۹ و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، دکتر خادمی استاندار لرستان ضمن بازدید از مبادی ورودی و خروجی شهر خرم آباد، از محل استقرار تیم های حفاظتی محیط زیست لرستان در ورودی های مناطق تحت مدیریت این اداره کل بازدید نمود.

  در این بازدید که معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، فرماندار خرم آباد ، مدیر کل بازرسی استانداری و مدیرکل حوزه استاندار نیز حضور داشتند، استاندار لرستان از تلاش های و عملکرد خوب اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان  و محیطبانان زحمتکش این اداره کل جهت همکاری با ستاد مقابله با کرونا استان و نیز مسدود نمودن کلیه ورودی های مناطق و حضور شبانه روزی محیط بانان جهت اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا مبنی بر جلوگیری از ورود افراد به مناطق تحت مدیریت محیط زیست قدردانی نمود.

دکتر خادمی در این بازدید اظهار داشت: ما در هیچ مرکز و تفرجگاه و پارک و بوستانی مردم را نمی بینیم و این نشانه فرهنگ غنی مردم لرستان است و انشاالله با رعایت خوبی که داشته اند در چند روز آینده بتوانیم از شر این ویروس خلاص شویم .

دکتر خادمی گفت: هر کاری که ما و همکارانمان در مجموعه دولت انجام می‌دهیم کار کوچکی در مقابل اراده بزرگ مردم است که امروز را اراده کرده و بیرون نیامدند و از این طریق به سلامتی خود و مردم جهان کمک کردند زیرا این ویروس جهانی است و با  بشریت در افتاده است و نیاز به کمک همگانی دارد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه