امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

نظارت و پایش زیست محیطی واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی شهرستان ازنا

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

با حضور معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان وکارشناسان این اداره کل و رئیس اداره محیط زیست ازنا از تعدای از صنایع فعال این شهرستان بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، الهام برنا معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان وکارشناسان این اداره کل به همراه منصور درویشی  رئیس اداره محیط زیست ازنا جهت نظارت بر روند فعالیت صنایع شهرستان ازنا از تعدادی از واحدهای  صنعتی این شهرستان بازدید میدانی نمودند.

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در این خصوص گفت: این بازدیدها در راستای پایش و نظارت دوره ای از واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی شهرستان و با هدف نظارت کامل جهت انجام الزامات زیست محیطی انجام می گیرد.

برنا گفت: باتوجه به اهمیت رعایت ضوابط و الزامات زیست محیطی توسط واحدهای صنعتی تولیدی و خدماتی در جلوگیری از بروز آلودگی و کاهش اثرات نامطلوب آن، کارشناسان این اداره کل و ادارات شهرستانی به صورت شبانه روزی نسبت به پایش این واحدها اقدام می کنند.

ایشان در ادامه بیان داشت: با عنایت به قوانین زیست محیطی موجود در خصوص واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی، با صنایع آلاینده در سطح استان برخورد قانونی صورت می گیرد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه