پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری برنامه های آموزش محیط زیست در دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از برگزاری برنامه های آموزش محیط زیست به مناسبت هفته کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.

رامین رحمتی گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور ترویج فرهنگ زیست محیطی, برنامه های فرهنگی و آموزشی متنوعی در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر نورآباد برگزار شد. 

وی گفت: با توجه به مناسبت هفته کتابخوانی و با هدف ارتقای نشاط اجتماعی، دوستی با کتاب و آگاهی‌بخشی در رابطه با محیط زیست، مسابقه نقاشی و کتابخوانی با همکاری اداره محیط زیست و کانون پرورش فکری  کودکان و نوجوانان این شهرستان در محل این کانون برگزار شد.

رحمتی با بیان این موضوع که فرهنگ کتاب و کتابخوانی از نشانه های جوامع پیشرفته و متمدن است گفت: هدف از برگزاری این مراسم اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بین کودکان و نوجوانان و علاقمند کردن آنها به فرهنگ مطالعه کتاب های زیست محیطی است تا در آینده شاهد محیط زیستی سالم و عاری از هرگونه آلودگی باشیم.

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان گفت: در پایان این مراسم ضمن اهدای ۲۵ جلد کتاب در رابطه با مباحث زیست محیط زیستی به کودکان و نوجوانان، گروه تئاتر استان با اجرای نمایش محیط زیستی، کودکان و نوجوانان را با فرهنگ کتابخوانی و آموزش های محیط زیست آشنا نمودند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه